Najlepszy serwis małopolski

*Według opinii naszych klientów i mojej żony

Historia i misja

Zadzwoń do nas

12 415 00 22
lub
Zapraszamy do naszego serwisu
Kraków, ul. Nadbrzezie 2

pn-pt7 - 22

sobota8 - 14


tel. 12 643 85 50

fax. 12 420 01 85


progum@pro-gum.pl

PRO-GUM SERVICE kojarzone jest z uczciwością, rzetelnością i wysokim poziomem obsługi.

PRO-GUM SERVICE kojarzone jest z uczciwością, rzetelnością i wysokim poziomem obsługi.

Logo "PRO-GUM SERVICE" kojarzone jest z uczciwością, rzetelnością i wysokim poziomem obsługi. W zakresie sprzedaży opon do samochodów ciężarowych, firma należy do ścisłej krajowej czołówki i jest liderem w sprzedaży opon firm Michelin i Continental. W roku 2004 w uznaniu bardzo wysokiej jakości usług uzyskała prestiżowe miano „Złotego Partnera Grupy Opon Ciężarowych Firmy Michelin”, co sytuuje ją wśród elity serwisów europejskich. W maju tego roku firma otrzymała od Grupy Michelin status ZŁOTEGO PARTNERA, podkreślając w ten sposób profesjonalizm usług oraz dystrybucji produktów tej grupy.

W maju 2005 roku PRO-GUM SERVICE otrzymała Certyfikat Systemu Jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2001. W listopadzie 2006 firma znalazła się w elitarnym gronie kilkudziesięciu firm, które uzyskały tak prestiżową rekomendację udzieloną przez Polską Akademię Jakości i zostały Laureatami XV Edycji - Certyfikaty Najlepszej Jakości (2006/2007).

Aktualnie przygotowywane jest wprowadzenie nowych, innowacyjnych i dotychczas nieznanych na polskim rynku oponiarskim usług diagnostycznych układów jezdnych i opon. Rezultatem będzie wzmocnienie podstawowej działalności firmy, poprzez rozszerzenie zakresu i wprowadzenie nowej jakości świadczonych usług. Od 2008 roku Firma posiada Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, Tacho Serwis oraz zajmuje się sprzedażą i naprawą opon wielkogabarytowych.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół to grono specjalistów mogących poradzić sobie z każdym problemem naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie za cel najwyższą jakość współpracy. Staramy się odpowiadać na wszelkie wyzwania i potrzeby klienta. Oferujemy wiedzę i doświadczenie. Pracujemy w zespole i bierzemy odpowiedzialność za wszystko co robimy. Jesteśmy otwarci na nowe idee i wyzwania. Wykonujemy swoje obowiązki efektywnie i profesjonalnie. Wciąż podwyższamy swoje kwalifikacje poprzez system szkoleń.

PRO-GUM W PIGUŁCE

PRO-GUM SERVICE kojarzone jest z uczciwością, rzetelnością i wysokim poziomem obsługi. W zakresie sprzedaży opon do samochodów ciężarowych, firma należy do ścisłej krajowej czołówki i jest liderem w sprzedaży opon firm Michelin i Continental.

0

lat
na rynku

0

tak wyjątkowy
serwis w Krakowie

0

opon
w stałej ofercie

0

obsłużonych
klientów