Najlepszy serwis małopolski

*Według opinii naszych klientów i mojej żony

Montaż opon

Zadzwoń do nas

12 415 00 22
lub
Zapraszamy do naszego serwisu
Kraków, ul. Nadbrzezie 2

pn-pt7 - 22

sobota8 - 14


tel. 12 643 85 50

fax. 12 420 01 85


progum@pro-gum.pl

Fachowy dobór i montaż opon samochodowych

W dobrze pojętym interesie własnym kierowca powinien dbać o odpowiedni dobór i właściwy stan opon swojego pojazdu. Fachowy dobór opon uwzględnia zalecenia producentów opon, w tym konstrukcję, rozmiar, indeksy homologacji (prędkości, nośności) oraz kategorie użytkowania. Dla wielu rodzajów opon należy zachować właściwą stronę montażu i kierunek obrotów.

Przestrzeganie właściwej procedury montażu opon ma ogromne znaczenie zarówno dla żywotności opon i bezpieczeństwa. Procedura obejmuje demontaż i montaż opony, wyważanie kół oraz pompowanie (powietrzem lub azotem). Nie wolno zapominać też o właściwej rotacji opon i o systematycznej wymianie zaworów.

Serwis opon PRO-GUM obejmuje wszechstronną obsługę klienta: od doboru właściwego kompletu homologowanych opon poprzez fachowy montaż opon wraz z wyważaniem kół i sprawdzeniem geometrii i zbieżności. Wśród usług dodatkowych warto odnotować sezonowe przechowywanie opon.

PRO-GUM W PIGUŁCE

PRO-GUM SERVICE kojarzone jest z uczciwością, rzetelnością i wysokim poziomem obsługi. W zakresie sprzedaży opon do samochodów ciężarowych, firma należy do ścisłej krajowej czołówki i jest liderem w sprzedaży opon firm Michelin i Continental.

0

lat
na rynku

0

tak wyjątkowy
serwis w Krakowie

0

opon
w stałej ofercie

0

obsłużonych
klientów